Z6_PPGAHG8001C6B0QP77BB1I2HH1
Z7_PPGAHG800PTQ60QP77PFS121N1

Информация за граждани

Дата на публикуване: 20.08.2020
Последна актуализация: 01.12.2022

Бюлетин на ЕРП Север АД за планови прекъсвания на електрозахранването на територията на община Павликени

Петък, 02.12.2022 г.:

Няма планирани прекъсвания.

Събота, 03.12.2022 г.:

Няма планирани прекъсвания.

Неделя, 04.12.2022 г.:

Няма планирани прекъсвания.

 

Електроразпределение Север АД се извинява на своите клиенти за възникналото неудобство и се надява на разбиране.

 

Допълнителна информация можете да получите на тел: 0700 1 61 61

 

Разписание на автобусите от автогара Павликени

 

 РАЗПИСАНИЕ В СИЛА ОТ 16.02.2022 г.

 

 

тръгва

направление

пристига

превозвач

06.10

06.30

АГ Павликени – Патреш- Горна Липница – Долна Липница

Долна Липница – Горна Липница- Патреш – АГ Павликени

Изпълнява се във вторник и четвъртък

 

06.30

06.50

 

„Алекс ОК”

В.Търново

6.45

 

АГ Павликени – Бяла черква – Вишовград – Емен – Балван –АГ В.Търново

Изпълнява се в работни дни

 

8.30

 

„Алекс ОК”

В.Търново

7.20

 

9.30

АГ Павликени – Дъскот – Лесичери – Дичин – Водолей - Ресен – Самоводене – АГ В.Търново

АГ В.Търново – Ресен – Водолей – Дичин – Лесичери – Дъскот – АГ Павликени

Изпълнява се без неделя

 

 

8.30

 

10.32

„Алекс ОК”

В.Търново

06.30

07.00

АГ Павликени  – Сухиндол – Горско Косово

Горско Косово – Сухиндол– АГ Павликени

Изпълнява се без вторник и четвъртък

 

06.55

7.25

„Алекс ОК”

В.Търново

06.30

07.00

АГ Павликени  – Сухиндол – Горско Косово

Горско Косово – Сухиндол – Димча – Върбовка / Само на първата спирка/АГ Павликени

Изпълнява се във вторник и четвъртък

 

06.55

 

07.35

„Алекс ОК”

В.Търново

7.30

 

 

АГ Павликени – Стамболово – Михалци – Мусина – Русаля – Хотница – Самоводене – АГ В. Търново

Изпълнява се всеки ден

 

 

8.33

 

„Алекс ОК”

В.Търново

6.30 от Свищов

7.40 от Павликени

14.30

 

АГ Свищов – Царевец – Козловец Алеково – Александрово – Горна Студена – Караисен – Батак – АГ Павликени – Стамболово – Михалци – Мусина – Русаля – Хотница – Самоводене – АГ В. Търново

АГ В.Търново – Самоводене – Хотница – Русаля – Мусина – Михалци – Стамболово – АГ Павликени – Батак – Караисен – Горна Студена – Александрово – Алеково – Козловец – Царевец – АГ Свищов

Изпълнява се без неделя

 

 

 

8.40

15.30 Павликени

16.40 Свищов

ЕТ „Никол” Свищов

7.30 от Левски

8.02 от Павликени

 

11.00

Левски – Градище – Бутово – Недан АГ Павликени – Михалци – Мусина – АГ В. Търново

 

 

 

АГ В.Търново – Мусина – Михалци – АГ Павликени – Недан - Бутово – Градище – Левски

Изпълнява се всеки ден

 

8.50

 

 

 

11.48 Павликени

12.20 Левски

„ Плевен Експрес”

Плевен

7.40

 

9.20

АГ В. Търново – Самоводене – Ресен – разклон Паскалевец – Водолей – Дичин – Лесичери – Дъскот – АГ Павликени

АГ Павликени – Дъскот – Лесичери – Дичин – Водолей – разклон Паскалевец – Ресен – Самоводене – АГ В. Търново

Изпълнява се всеки ден

 

 

10.20

 

10.32

„ Надежда”В. Търново

8.30

9.15 от Павликени

13.00 Свищов

14.14 от Павликени

АГ В. Търново – Мусина – Михалци – АГ Павликени – Батак – Караисен – Горна Студена – Александрово – Алеково – Козловец -Царевец- АГСвищов

 

АГ Свищов-Царевец – Козловец -Алеково -Александрово – Горна Студена – Караисен – Батак – АГ Павликени – Михалци – Мусина – АГ В. Търново

Изпълнява се  всеки ден

9.15 Павликени

10.25 Свищов

 

14.55

„Алекс ОК”

В.Търново

10.00

 

12.30

АГ Свищов – Царевец – Козловец – Алеково – Александрово – Горна Студена – Караисен – Сломер – Батак – разклон Патреш – АГ Павликени

АГ Павликени – разклон Патреш – Батак - |Сломер – Караисен – Горна Студена – Александрово – Алеково – Козловец – Царевец – АГ Свищов

Изпълнява се без събота и неделя

 

11.43

 

14.13

„Феникс 2“ ООД Свищов

11.30

 

13.00

АГ Велико Търново – Самоводене – Ресен – разклон Паскалевец – Водолей – Дичин – Лесичери – Дъскот – АГ Павликени

АГ Павликени Дъскот – Лесичери – Дичин – Водолей – разклон Паскалевец – Ресен – Самоводене – АГ Велико Търново

Изпълнява се само в работни дни

 

 

12.39

 

14.09

 

„Алекс ОК”

В. Търново

12.00

 

13.30

АГ Павликени – Стамболово – Михалци – Мусина – Русаля -  Хотница – Самоводене – АГ Велико Търново

АГ Велико Търново – Самоводене – Хотница – Русаля – Мусина – Михалци – Стамболово – АГ Павликени

Изпълнява се само в работни дни

 

 

13.03

 

14.33

„Алекс ОК”

В. Търново

12.00

12.30

АГ Павликени – Патреш – Горна Липница – Долна Липница

Долна Липница – Горна Липница – Патреш – АГ Павликени

Изпълнява се във вторник и четвъртък

 

12.25

13.00

„Алекс ОК”

В.Търново

17.30

 

АГ В. Търново – Самоводене – Хотница – Русаля – Мусина – Михалци – Стамболово – АГ Павликени

Изпълнява се всеки ден

 

 

18.33

„Алекс ОК”

В.Търново

15.00 от Левски

15.31 от Павликени

17.00

Левски – Градище – Бутово – Недан – АГ Павликени – Михалци – Мусина – АГ В. Търново

 

 

АГ В. Търново – Мусина – Михалци –АГ Павликени – Недан -  Бутово – Градище – Левски

Изпълнява се всеки ден

 

 

16.20

 

17.48 Павликени

18.20 Левски

„ Плевен Експрес” Плевен

15.00

15.30

АГ Павликени – Сухиндол – Горско Косово

Горско Косово – Сухиндол – АГ Павликени

Изпълнява се всеки ден

 

15.25

16.00

„Алекс ОК”

В.Търново

15.00

 

15.30

АГ Павликени – Върбовка / само от първата спирка/ - Димча – Сухиндол – Горско Косово

Горско Косово – Сухиндол – АГ Павликени

Изпълнява се във вторник и четвъртък

 

 

15.29

16.00

„Алекс ОК”

В.Търново

16.00

 

19.00

АГ Павликени – Дъскот – Лесичери – Дичин – Водолей – Ресен – Самоводене – АГ В. Търново

АГ В. Търново – Самоводене – Ресен – Водолей – Дичин – Лесичери – Дъскот – АГ Павликени

Изпълнява се без неделя

 

 

17.08

 

20.08

„Алекс ОК”

В.Търново

18.00

АГ В. Търново – Балван – Емен – Вишовград – Бяла черква -АГ Павликени

Изпълнява се в работни дни

 

19.02

„Алекс ОК”

В.Търново

15.20

 

17.00

АГ В. Търново – Самоводене – Ресен – разклон  Паскалевец – Водолей – Дичин – Лесичери – Дъскот – АГ Павликени

АГ Павликени – Дъскот – Лесичери – Дичин – Водолей – разклон Паскалевец – Ресен – Самоводене – АГ В. Търново

Изпълнява се всеки ден

 

 

16.32

 

18.12

„ Надежда”

В. Търново

Разписание на бързи и пътнически влакове от гара Павликени

РАЗПИСАНИЕ НА ВЛАКОВЕ ОТ ГАРА ПАВЛИКЕНИ В СИЛА ОТ 12.12.2021г.

ВЛАК №

КАТЕГ.

ТРЪГВА

ОТ ГАРА

ПРИСТИГА В ПАВЛИКЕНИ

ТРЪГВА

КРАЙНА ГАРА

ПРИСТИГА

2626

БВ

21:55

ВАРНА

2:16

2:17

СОФИЯ

6:55

2627

БВ

22:35

СОФИЯ

2:29

2:30

ВАРНА

6:40

2640

БВ

5:15

ГОРНА ОРЯХОВИЦА

5:40

5:41

СОФИЯ

12:10

20241

ПВ

5:00

ПЛЕВЕН

6:06

6:07

ГОРНА ОРЯХОВИЦА

6:40

20170

ПВ

6:00

ГОРНА ОРЯХОВИЦА

6:35

6:36

СОФИЯ

12:00

20142

ПВ

7:00

ГОРНА ОРЯХОВИЦА

7:36

7:37

ЧЕРВЕН БРЯГ

9:35

2655

БВ

5:00

ВРАЦА

7:45

7:46

ВАРНА

11:55

2610

БВ

4:40

ВАРНА

8:55

8:56

СОФИЯ

12:25

20133

ПВ

7:00

МЕЗДРА

10:05

10:06

ГОРНА ОРЯХОВИЦА

10:37

2601

БВ

7:15

СОФИЯ

10:44

10:45

ВАРНА

14:50

2602

БВ

7:30

ВАРНА

11:40

11:41

СОФИЯ

15:10

20132

ПВ

12:00

ГОРНА ОРЯХОВИЦА

12:37

12:38

МЕЗДРА

15:32

2611

БВ

10:15

СОФИЯ

13:44

13:45

ВАРНА

17:55

2612

БВ

10:30

ВАРНА

14:40

14:41

СОФИЯ

18:10

20143

ПВ

13:05

ЧЕРВЕН БРЯГ

15:05

15:06

ГОРНА ОРЯХОВИЦА

15:43

2613

БВ

13:15

СОФИЯ

16:44

16:45

ВАРНА

20:55

463

МБВ

13:55

Р.РУСЕ

16:40

16:41

СОФИЯ

20:10

2614

БВ

13:30

ВАРНА

17:40

17:41

СОФИЯ

21:10

20244

ПВ

18:00

ГОРНА ОРЯХОВИЦА

18:33

18:34

ПЛЕВЕН

19:45

2615

БВ

15:15

СОФИЯ

18:44

18:45

ВАРНА

23:05

20171

ПВ

14:25

СОФИЯ

20:28

20:29

ГОРНА ОРЯХОВИЦА

21:01

2654

БВ

16:30

ВАРНА

20:40

20:41

ВРАЦА

23:05

2641

БВ

13:25

ПЛОВДИВ

19:44

19:45

ГОРНА ОРЯХОВИЦА

20:10

9647

МБВ

20:15

СОФИЯ

23:57

23:58

СИЛИСТРА

7:23

КПВ- Крайградски пътнически влак

ПВ- Пътнически влак     

БВ- Бърз влак                    

МБВ- Международен бърз влак