Информация за граждани

Дата на публикуване: 20.08.2020
Последна актуализация: 26.10.2021

ДЕНОНОЩЕН ТЕЛЕФОН - 0 800 80 404

Телефон за подаване на сигнали за нередности, измама и корупция - 0610 / 5 13 29

 

Актуални обяви и конкурси

Бюлетин на ЕРП Север АД за планови прекъсвания на електрозахранването на територията на община Павликени

Вторник, 26.10.2021 г.:

В периода 25.10.2021 - 29.10.2021 от 08:00 ч. до 17:00 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, са възможни смущения на електрозахранването в района на: Община Павликени: ТП 11 - с. Караисен, ТП 2 - с. Росица, МТП 10 - Д. Липница, в различни части на селата - с. Бутово, с. Недан, с. Мусина.

Сряда, 27.10.2021 г.:

В периода 25.10.2021 - 29.10.2021 от 08:00 ч. до 17:00 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, са възможни смущения на електрозахранването в района на: Община Павликени: ТП 11 - с. Караисен, ТП 2 - с. Росица, МТП 10 - Д. Липница, в различни части на селата - с. Бутово, с. Недан, с. Мусина.

 

Електроразпределение Север АД се извинява на своите клиенти за възникналото неудобство и се надява на разбиране.

 

Допълнителна информация можете да получите на тел: 0700 1 61 61

 

Разписание на автобусите от автогара Павликени

 

ВРЕМЕННО РАЗПИСАНИЕ В СИЛА ОТ 08.12.2020г.

 

 

тръгва

направление

пристига

превозвач

06.10

06.30

Павликени – Патреш- Горна Липница – Долна Липница

Долна Липница – Горна Липница- Патреш – Павликени

Изпълнява се във вторник и четвъртък

06.30

06.50

 

„Алекс ОК”

В.Търново

6.45

 

Павликени – Бяла черква – Вишовград – Емен – Балван – В.Търново

Изпълнява се в работни дни

8.30

 

„Алекс ОК”

В.Търново

7.20

 

9.30

Павликени – Дъскот – Лесичери – Дичин – Водолей - Ресен – Самоводене – В.Търново

В.Търново – Ресен – Водолей – Дичин – Лесичери – Дъскот – Павликени

Изпълнява се без неделя

 

8.30

10.32

„Алекс ОК”

В.Търново

06.30

07.00

Павликени  – Сухиндол – Горско Косово

Горско Косово – Сухиндол– Павликени

Изпълнява се всеки ден

06.55

7.25

„Алекс ОК”

В.Търново

06.30

07.00

Павликени  – Сухиндол – Горско Косово

Горско Косово – Сухиндол – Димча – Върбовка / Само на първата спирка/Павликени

Изпълнява се във вторник и четвъртък

06.55

 

07.35

„Алекс ОК”

В.Търново

7.30

 

 

Павликени – Стамболово – Михалци – Мусина – Русаля – Хотница – Самоводене – В. Търново

Изпълнява се без неделя

 

8.33

 

„Алекс ОК”

В.Търново

6.30 от Свищов

7.40 от Павликени

14.30

 

Свищов – Царевец – Козловец Алеково – Александрово – Горна Студена – Караисен – Батак – Павликени – Стамболово – Михалци – Мусина – Русаля – Хотница – Самоводене – В. Търново

В.Търново – Самоводене – Хотница – Русаля – Мусина – Михалци – Стамболово – Павликени – Батак – Караисен – Горна Студена – Александрово – Алеково – Козловец – Царевец – Свищов

Изпълнява се без неделя

 

 

8.40

15.30 Павликени

16.40 Свищов

ЕТ „Никол” Свищов

7.30 от Левски

8.02 от Павликени

 

11.00

Левски – Градище – Бутово – Недан - Павликени – Михалци – Мусина – В. Търново

 

 

 

В.Търново – Мусина – Михалци – Павликени – Недан - Бутово – Градище – Левски

Изпълнява се всеки ден

 

8.50

 

 

 

11.48 Павликени

12.20 Левски

„ Плевен Експрес”

Плевен

7.40

 

9.20

В. Търново – Самоводене – Ресен – разклон Паскалевец – Водолей – Дичин – Лесичери – Дъскот – Павликени

Павликени – Дъскот – Лесичери – Дичин – Водолей – разклон Паскалевец – Ресен – Самоводене – В. Търново

Изпълнява се всеки ден

 

10.20

 

10.32

„ Надежда”В. Търново

8.30

9.15 от Павликени

13.00 Свищов

14.14 от Павликени

В. Търново – Мусина – Михалци – Павликени – Батак – Караисен – Горна Студена – Александрово – Алеково – Козловец – Царевец – Свищов

 

Свищов – Царевец – Козловец – Алеково – Александрово – Горна Студена – Караисен – Батак – Павликени – Михалци – Мусина – В. Търново

Изпълнява се  всеки ден

9.15 Павликени

10.25 Свищов

 

14.55

„Алекс ОК”

В.Търново

10.00 от Свищов

12.30

Свищов – Царевец – Козловец – Алеково – Александрово – Горна Студена – Караисен – Сломер Батак -  Патреш – Павликени

Павликени – Патреш – Батак – Сломер – Караисен – Горна Студена – Александрово – Алеково – Козловец – Царевец – Свищов

Изпълнява се във вторник , сряда и четвъртък

 

11.43

 

14.13

„ Дунав – Автотранспорт 2” Свищов

12.00

12.30

Павликени – Патреш – Горна Липница – Долна Липница

Долна Липница – Горна Липница – Патреш – Павликени

Изпълнява се във вторник и четвъртък

12.25

13.00

„Алекс ОК”

В.Търново

17.30

 

В. Търново – Самоводене – Хотница – Русаля – Мусина – Михалци – Стамболово – Павликени

Изпълнява се всеки ден

 

18.33

„Алекс ОК”

В.Търново

15.00 от Левски

15.31 от Павликени

17.00

Левски – Градище – Бутово – Недан - Павликени – Михалци – Мусина - В. Търново

 

 

В. Търново – Мусина – Михалци – Павликени – Недан -  Бутово – Градище – Левски

Изпълнява се всеки ден

 

16.20

 

17.48 Павликени

18.20 Левски

„ Плевен Експрес” Плевен

15.00

15.30

Павликени – Сухиндол – Горско Косово

Горско Косово – Сухиндол – Павликени

Изпълнява се всеки ден

15.25

16.00

„Алекс ОК”

В.Търново

15.00

 

15.30

Павликени – Върбовка / само от първата спирка/ - Димча – Сухиндол – Горско Косово

Горско Косово – Сухиндол – Павликени

Изпълнява се във вторник и четвъртък

 

15.29

16.00

„Алекс ОК”

В.Търново

16.00

 

19.00

Павликени – Дъскот – Лесичери – Дичин – Водолей – Ресен – Самоводене – В. Търново

В. Търново – Самоводене – Ресен – Водолей – Дичин – Лесичери – Дъскот – Павликени

Изпълнява се без неделя

 

17.08

 

20.08

„Алекс ОК”

В.Търново

18.00

В. Търново – Балван – Емен – Вишовград – Бяла черква – Павликени

Изпълнява се в работни дни

19.02

„Алекс ОК”

В.Търново

15.20

 

17.00

В. Търново – Самоводене – Ресен – разклон  Паскалевец – Водолей – Дичин – Лесичери – Дъскот – Павликени

Павликени – Дъскот – Лесичери – Дичин – Водолей – разклон Паскалевец – Ресен – Самоводене – В. Търново

Изпълнява се всеки ден

 

16.32

 

18.12

„ Надежда”

В. Търново

 

Разписание на бързи и пътнически влакове от гара Павликени

 

РАЗПИСАНИЕ НА ВЛАКОВЕ ОТ ГАРА ПАВЛИКЕНИ В СИЛА ОТ 13.12.2020г.

ВЛАК №

КАТЕГ.

ТРЪГВА

ОТ ГАРА

ПРИСТИГА В ПАВЛИКЕНИ

ТРЪГВА

КРАЙНА ГАРА

ПРИСТИГА

2626

БВ

21:55

ВАРНА

2:16

2:17

СОФИЯ

6:00

2627

БВ

22:40

СОФИЯ

2:30

2:31

ВАРНА

6:40

2640

БВ

5:15

ГОРНА ОРЯХОВИЦА

5:40

5:41

СОФИЯ

11:50

20241

ПВ

5:00

ПЛЕВЕН

6:02

6:03

ГОРНА ОРЯХОВИЦА

6:40

20170

ПВ

5:25

ГОРНА ОРЯХОВИЦА

6:03

6:04

СОФИЯ

11:55

20142

ПВ

7:00

ГОРНА ОРЯХОВИЦА

7:36

7:37

ЧЕРВЕН БРЯГ

9:35

2655

БВ

5:10

ВРАЦА

7:44

7:45

ВАРНА

11:50

2610

БВ

4:40

ВАРНА

8:39

8:40

СОФИЯ

12:10

20133

ПВ

7:05

МЕЗДРА

10:00

10:01

ГОРНА ОРЯХОВИЦА

10:40

462

МБВ

7:20

СОФИЯ

10:44

10:45

РУСЕ

13:22

2602

БВ

7:40

ВАРНА

11:39

11:40

СОФИЯ

15:10

20132

ПВ

12:00

ГОРНА ОРЯХОВИЦА

12:37

12:38

МЕЗДРА

15:31

2671

БВ

9:20

СОФИЯ

12:46

12:47

ГОРНА ОРЯХОВИЦА

13:10

2611

БВ

10:20

СОФИЯ

13:46

13:47

ВАРНА

17:50

2612

БВ

10:40

ВАРНА

14:39

14:40

СОФИЯ

18:10

20143

ПВ

13:05

ЧЕРВЕН БРЯГ

15:03

15:04

ГОРНА ОРЯХОВИЦА

15:43

2672

БВ

15:15

ГОРНА ОРЯХОВИЦА

15:38

15:39

СОФИЯ

19:10

2613

БВ

13:20

СОФИЯ

16:47

16:48

ВАРНА

20:45

463

МБВ

14:15

РУСЕ

16:39

16:40

СОФИЯ

20:10

2614

БВ

13:40

ВАРНА

17:39

17:40

СОФИЯ

21:10

20244

ПВ

17:35

ГОРНА ОРЯХОВИЦА

18:18

18:19

ПЛЕВЕН

19:27

2615

БВ

15:20

СОФИЯ

18:47

18:48

ВАРНА

23:00

20171

ПВ

14:30

СОФИЯ

20:27

20:28

ГОРНА ОРЯХОВИЦА

21:05

2654

БВ

16:40

ВАРНА

20:41

20:42

ВРАЦА

23:00

2541

БВ

13:25

ПЛОВДИВ

19:40

19:41

ГОРНА ОРЯХОВИЦА

22:05

9647

МБВ

20:10

СОФИЯ

23:44

23:45

СИЛИСТРА

7:20

КПВ- Крайградски пътнически влак

ПВ- Пътнически влак     

БВ- Бърз влак                    

МБВ- Международен бърз влак